تاکید بر شروع مجدد عملیات اجرای شبکه فاضلاب شهر تربت حیدریه
چهارشنبه, 12 آبان 1400

مدیر دفتر بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه از تشکیل جلسه بررسی روند پیشرفت فیزیکی شبکه فاضلاب شهر تربت حیدریه  با حضور نمایندگان  پیمانکار  خبر داد.

موسی علوی افزود : در این نشست بر شروع مجدد عملیات اجرایی و تعیین مسیرهای مورد نظر شرکت آب وفاضلاب تربت حیدریه تاکید و مقرر شد: دریافت مجوز حفاری و خرید لوله  در دستور کار پیمانکار قرار گیرد  .

علی رضا عباس مدیر عامل شرکت آبفای تربت حیدریه هم خواستار اجرای بخشی از تعهدات پیمانکار تا  قبل از شروع فصل سرما شد.

 

دسته بندی: فاضلاب
منبع: تربت حیدریه
اجرای دوهزارو771متر شبکه جمع آوری فاضلاب در سبزوار
یکشنبه, 18 آبان 1399

رییس اداره بهره برداری فاضلاب شرکت آبفا شهرستان سبزوار از اجرای دو هزارو 771 متر شبکه جمع آوری فاضلاب در سبزوار در هفت ماهه سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، سید علی شایقی گفت : هزینه این پروژه از محل اعتبارات جاری ، پروژه های عمرانی و مشارکت های مردمی تامین شده است .

وی افزود :از ابتدای اجرای طرح مذبور تاکنون حدود 485 کیلومتر شبکه فاضلاب در این شهر اجراشده و 85 کیلومتر دیگر از این شبکه با اعتبار هزار میلیارد ریال باقی مانده است ومناطق کلاته سیفر ، بهاران ، ماهان ، صالح آباد و پیاده روهای سطح شهر و قدس هم از جمله مناطقی هستند که هنوز شبکه فاضلاب در آن اجرا نشده است .

دسته بندی: فاضلاب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
آغازعملیات اجرایی پروژه خط انتقال فاضلاب شهر تایباد
شنبه, 20 آبان 1396

 اجرای قطعه پایانی خط انتقال فاضلاب شهر تایباد از محل مزار شهدا تا تصفیه خانه فاضلاب با حضور عوامل اجرایی آغاز شد.میثم حسن زاده مسئول فنی امور آبفای تایباد با اشاره به این مطلب بیان داشت: این پروژه شامل احداث جاده دسترسی به تصفیه خانه بطول یک هزارو 400متر و اجرای خط انتقال با قطر 800میلی متر با غلاف بتن مسلح می باشد.

وی اعتبار این پروژه را بالغ بر 20میلیارد ریال و زمان اجرای آن را نه ماه اعلام کرد.

دسته بندی: فاضلاب
مکان: تایباد
منبع: روابط عمومی
اختصاص 37 میلیارد ریال برای اجرای هفت کیلومتر خطوط جمع آوری فاضلاب در سبزوار
سه شنبه, 16 آبان 1396

37 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای  خطوط جمع آوری فاضلاب در مناطق  حاشیه ای شهر سبزواراختصاص یافت.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان که با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار خراسان رضوی در محل فرمانداری این شهر برگزار شد ساماندهی سکونت گاه های غیر رسمی مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد به منظور ارائه خدمات به ساکنان این مناطق  37 میلیارد ریال صرف اجرای هفت کیلومتر خطوط جمع آوری فاضلاب در مناطق کلاته سیفر و صالح آباد سبزوار هزینه شود .

دسته بندی: فاضلاب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
اقدام سریع آبفای سبزوار از وقوع بحران فاضلاب در این شهر جلوگیری کرد
سه شنبه, 04 مهر 1396

در پی شکستگی کلکتور اصلی فاضلاب غرب سبزوار و ورود فاضلاب به قنات بایر مجاور آن که توسط ویدئومشخص شده بود با اقدام سریع آبفای سبزوار از وقوع بحران فاضلاب در این شهرجلوگیری شد.

 تشکیل ستاد بحران شرکت با حضور کلیه اعضا ،اطلاع رسانی به ستاد بحران شهرستان و آبفای استان ، هماهنگی با ادارات ونهادهای مربوطه در خصوص اخذ مجوزهای ترافیکی و حریم تاسیسات ادارات مذکور ، پای کار آمدن کلیه امکانات شرکت و پیمانکاران مربوطه از جمله اقداماتی بود که برای مهار بحران صورت گرفت و همزمان نسبت به  برنامه ریزی و اجرای مراحل حفاری ،پمپاژ فاضلاب و تعویض لوله های شکسته  ، اصلاح دهانه قنات  و اصلاح منهول ها وآماده سازی برای آسفالت اقدام شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای سبزوار این عملیات  طی 40 ساعت توسط کارشناسان خدوم این شرکت و پیمانکار مربوطه انجام شد ودر بازدید مسئولین سیاسی ، قضایی و خدماتی شهرستان از ، ضمن تشکر از سرعت عمل شرکت آبفا سبزوار نظرات و رهنمودهای لازم را ارائه دادند.

 

دسته بندی: فاضلاب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
کلنگ زنی پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب فازدوتوحیدشهر سبزوار
دوشنبه, 06 شهریور 1396

به مناسبت هفته دولت پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب فاز دو توحید شهر سبزوار کلنگ زنی شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ،  این مراسم با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار ،اعضای شورای اداری ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، پیمانکار پرسیان سازه و مشاور شرکت مهندسی طوس آب برگزار شد .

در این آیین مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار مهندس حسین ریاضی گزارشی از این پروژه ارائه کرد.

مشخصات فنی این پروژه هشت هزارو 260 متر لوله گذاری در اقطار 200،250و315 پلی اتیلن ، 170 عدد منهول و مرمت آسفالت می باشد .

اعتبار پروژه  شبکه جمع آوری فاضلاب فاز دو توحید شهر 18 میلیارد ریال و مدت احرا  12 ماه می باشد .

دسته بندی: فاضلاب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار