پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی به مناسبت روز جانباز
یکشنبه, 10 فروردين 1399

وقتی نام جانباز و رشادت و دلاوری مردان خدا را می شنیدیم آنقدر شادی و شوق به سراغمان می آمد که گامهایمان استوارتر می شد برای عرض خدا قوت و دیداری صمیمی با دلاور مردان عرصه رشادت و از خود گذشتگی سعی داشتیم که به آنها احساس درونی و افتخار خود را انتقال داده و تاکید کنیم که اگر شما نبودید چه بسا آرامش و آسایش بودن در ایران اسلامی و در کنار عزیزانمان سخت بود و به این آسودگی امکان نداشت . ولی امسال این احساس متفاوت تر و عمیق تر ایجاد شد. در روزهایی که نیمی از مردم دنیا در شرایطی هستند که حتی از حقوق ابتدایی و عادی خود که همانا حق استفاده از طبیعت و حق قدم زدن می باشد فقط به خاطر ویروس منحوس کرونا محروم می باشند به همه ما گوشزد کرد که بهتر بدانیم و درک کنیم کسانی هستند که سالهاست این وضعیت را داشته و حتی از ساده ترین نعمتهایی که همگان بهره می برند بی بهره اند که بهترینش سلامتی است .
این روزهای سخت به ما می آموزد که آگاه باشیم و باور کنیم که شجاعترین انسانها کسانی هستند که جان خود را در دست گرفته و نثار جانان و هم نوعان خود کردند و افتخارشان تبعیت و پیروی از بزرگترین جانباز و سقای کربلا حضرت ابوالفضل العباس است .
اینجانب با تبریک و تهنیت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس ع و روز جانباز برای همه شما جانبازان عزیز آرزوی صحت و سلامتی داشته و امیدوارم که در مسیر عشق بازی با خداوند همواره سرمست از جام عبادت و سرخوشی باشید .
سید ابراهیم علوی
رئیس هیات مدیره ومدیرعامل

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
برگزاری دوره مدیریت تحول به میزبانی امور کاشمر
سه شنبه, 27 اسفند 1398

دوره مدیریت تحول به میزبانی امور آبفای کاشمر برگزار شد.

رئیس اداره مالی و پشتیبانی آبفای کاشمر گفت: دوره آموزشی مدیریت تحول با میزبانی امور کاشمر برای همکاران شهرهای کاشمر، تربت حیدریه، فیض آباد، خلیل آباد و بردسکن برگزار شد.

مهدی کامی افزود: در این دوره  استاد نعمتی از دانشگاه شهید علامه به تدریس پرداخت.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر
رکاب زنی دوچرخه سوار کارکنان آبفای بردسکن تا مزار شهدا
سه شنبه, 08 بهمن 1398

به مناسبت هفته هوای پاک کارکنان امور آبفای بردسکن با دوچرخه بر سر مزار دو شهید گمنام حاضر شدند. به گزارش روابط عمومی امور آبفای بردسکن  دوچرخه سوران و کارکنان ادارات  شهرستان از مقابل فرمانداری مسیرهای خیابان بلوار مطهری و امام رضا (ع) را تا مزار شهدارکاب زدند .

دوچرخه سواران در پایان بر سر مزار 2 شهید گمنام این شهرستان واقع در پارک ولیعصر (عج) حاضر شدند و ضمن قرائت فاتحه ،مزار شهدا را گلباران و عطر افشانی کردند .

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: بردسکن
دانش آموزان سبزوار با روش های مدیریت مصرف بهینه آب آشنا شدند
دوشنبه, 16 دی 1398

مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت : دانش آموزان آموزشگاه بنت الهدی صدر این شهر با روش های مدیریت مصرف بهینه آب آشنا شدند.

 محمد صفی آبادی افزود : آب اولین واژه ای است که دانش آموزان آن را می آموزند بنابراین ضروری است از همین زمان اهمیت نحوه مصرف صحیح هم به کودکان آموزش داده شود تا این فرهنگ در آنان نهادینه شود.

به گفته وی در ادامه دانش آموزان با حضور کارگاه سیار آموزش همگانی مصرف بهینه آب با سرشیرهای کاهنده مصرف و با اجرای مسابقه  با راه های صرفه جویی در مصرف آب آشنا شدند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
رونمایی ازویدئو موشن گرافی لزوم صرفه جویی در مصرف آب در سبزوار
دوشنبه, 04 آذر 1398

در همایش  ملی راهبرد های سازگاری با کم آبی در مناطق خشک و نیمه خشک از ویدئو موشن گرافی لزوم صرفه جویی در مصرف آب در سبزوار رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، هدف از این اقدام با توجه به نیمه خشک بودن سبزوار و دوری منابع آب و بالا بودن تبیین هزینه های تامین و انتقال آب به دیار سربداران می باشد.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
برگزاری همایش کوهپیمایی خانوادگی در آبفا سبزوار
یکشنبه, 31 شهریور 1398

به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب سبزوار به همراه خانواده هایشان در همایش کوهپیمایی خانوادگی به ارتفاعات بابا افچنگ شرکت کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ،این برنامه ورزشی با هدف حفظ سلامت کارکنان ، تقویت و ایجاد انگیزه نشاط و شادابی و ایجاد روحیه همکاری و مشارکت اجرا شد.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار