تاکید سرپرست آبفای گناباد بر نقش روحانیت در ترویج فرهنگ صرفه جویی
شنبه, 05 تیر 1400

سرپرست امور آبفاي گناباد در ديدار با جامعه روحانیت اين شهرستان، بر نقش موثر جامعه روحانیت در فرهنگ‌سازی و مدیریت مصرف بهينه آب تاكيد كرد و گفت: همراهي جامعه روحانيت در ترويج فرهنگ صرفه جويي امری مهم و ضروري است.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان گناباد، دراین نشست  که به مناسبت  هفته صرفه‌جویی در مصرف آب، انجام شد، جواد سالاری با اشاره به بحران کم‌ آبی، بر ضرورت همراهي مردم در پرهیز از اسراف و نهادينه شدن فرهنگ صرفه جويي تاكيد كرد و گفت: باید با تلاش گسترده و تغيير الگوي مصرف، صرفه‌جویی به فرهنگی عمومی تبدیل شود که این امر یاری روحانیت  را می‌طلبد.

 وی افزود: روحانیت  می‌تواند از طريق تريبون مساجد و محافل دینی و مذهبی  و با دعوت مردم به صرفه جويي در مصرف آب، مجموعه آبفا را در نهادينه سازي فرهنگ مصرف بهينه ياري کند.   

سالاری  با اشاره به بحران منابع آبي استان و تنش كم آبي در شهرستان گناباد و نیز اظهار داشت: براي گذر از  تنش  تابستان پيش رو، نياز به مشاركت مردم در مديريت مصرف بهينه آب داريم و در اين رابطه ائمه جمعه و جماعات با برنامه های منسجم خود به خوبی می توانند فرهنگ صرفه جویی آب را در جامعه نهدینه کنند.

در پایان  بروشور راهکارهای صرفه جویی در مصرف اب بین حاضرین  توزیع شد.

دسته بندی: عمومی
مکان: گناباد
پروژه آبرسانی به مسکن مهرگناباد به بهره برداری رسید
جمعه, 08 شهریور 1392

پروژه آبرسانی به مسکن مهرشهرک شهرجوگناباد با حضورمدیرعامل شرکت آب وفاضلاب خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

دسته بندی: آب
مکان: گناباد
شرکت مدیرامورگناباددربرنامه زنده رادیویی صبح بخیرخراسان
شنبه, 21 ارديبهشت 1392

مهندس ریاضی ،مدیرامورآب و فاضلاب گناباد با شرکت دربرنامه زنده رادیویی صبح بخیرخراسان گزارشی ازاقدامات وفعالیت های این امور را به سمع شنوندگان رساند.

دسته بندی: عمومی
مکان: گناباد
آب مصرفی مشترکان گناباد در 9 ماه گذشته 686 مورد آزمایش میکروبی شده است. مدیر امور آب و فاضلاب گناباد بااعلام این خبرگفت:این آزمایشات با هدف اطمینان ازسلامت آب تحویلی به مشترکین انجام شده است .به گ
پنج شنبه, 28 دی 1391

آب مصرفی مشترکان گناباد در 9 ماه گذشته  686   مورد آزمایش میکروبی شده است. مدیر امور آب و فاضلاب گناباد بااعلام این خبرگفت:این آزمایشات با هدف  اطمینان ازسلامت آب تحویلی به مشترکین انجام شده است .به گزارش روابط عمومی آبفای گناباد مهندس حسن ریاضی همچنین  از 62مورد نمونه گیزی شیمیایی ازشبکه ومنابع امورگناباد در مدت یاد شده خبر داد.وی با بیان این که  در این مدت نسبت به 3 هزارو 800 مورد کلرسنجی ازشبکه و شستشوی 82 کیلومترخطوط شبکه وانتقال برای حذف کدورت وhpcاقدام شده است  افزود : آب مورد مصرف مشترکان در گناباد در نتیجه نظارت و پایش به موقع مطلوب می باشد. وی اظهار داشت : آزمایشگاه امور گناباد،علاوه برانجام آزمایشات معمول خود ، نمونه های ارسالی ازامور بجستان رانیز پایش و بررسی می کند.

دسته بندی: آب
مکان: گناباد
رفع مشکل افزایش ولتاژبرق درمنابع گناباد
چهارشنبه, 20 دی 1391

مشکل افزایش ولتاژدرمنابع چاه گچی گنابادرفع شد. به گزارش روابط عمومی آبفاگناباد،مهندس حسین ریاضی مدیر این امور گفت:درپی افزایش ولتاژبرق به 460ولت درمنابع چاه گچی گنابادکه باعث خروج منابع مذکورازمداربهره برداری شد،باپیگیری انجام شده وبامساعدت مدیریت توزیع برق خواف وگناباد،باخروج اتوترانس های20کیلوولت ازمداربهره برداری مشکل برطرف شد. به گفته وی با این اقدام ولتاژ برق کاهش وازقطع مکرربرق دراین منطقه واحتمال کمبودآب جلوگیری به عمل آمد. گفتنی است منابع چاه گچی درفاصله 110کیلومتری گنابادقراردارد که پس ازسه مرحله پمپاژآب به مخازن ذخیره گنابادانتقال می یابد.

دسته بندی: آب
مکان: گناباد
تمام مخازن و منابع آب امور گناباد به کنتور های مغناطیسی مجهز شد
شنبه, 25 آذر 1391

با کنتورگذاری مخازن ایستگاه های پمپاژ بیمرغ و گیسور تمامی منابع ومخازن گناباد مجهز به کنتورمغناطیسی شد.

به گفته  مدیر امور گناباد بانصب دودستگاه کنتورمغناطیسی 500درایستگاه های پمپاژ بیمرغ وگیسور تمامی منابع ومخازن گناباد به کنتورمغناطیسی مجهز شد.

دسته بندی: آب
مکان: گناباد