تقدیر از یک بازنشسته آبفای باخرز
یکشنبه, 07 آبان 1391

پرسنل امور آبفا باخرز با حضور در منزل حاج نور محمد شیخ احمدی از همکاران بازنشسته این امور با وی دیدار کردند.

دسته بندی: آب
مکان: باخرز
نصب پلاک اشتراک برای 2000 مشترک در امور باخرز
چهارشنبه, 11 مرداد 1391

به منظور ارتقاء امر شناسایی عملیات نصب پلاک اشتراک در امور باخرز انجام گرفت.

دسته بندی: آب
مکان: باخرز
صرفه جویی و پرهیز از اسراف یک ضرورت برای جامعه امروز است
شنبه, 03 تیر 1391

حجت  الاسلام والمسلمن غفاری امام جمعه اهل تشیع و مولوی شیخ احمدی امام جمعه اهل سنت امامان جمعه باخرز در خطبه دوم نماز جمعه طی سخنانی به نقش و ضرورت صرفه جویی آب در جامعه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی آبفا خراسان رضوی ,به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب خطیبان جمعه باخرز در خطبه دوم نماز جمعه از اهمیت صرفه جویی در مصرف آب سخن گفتند و شهر وندان را به امر مهم صرفه جویی سفارش کردند.

حجت الاسلام والمسلمین غفاری در پاره ای از سخنانش با اشاره به هفته صرفه جویی در مصرف آب گفت : با توجه به آغاز فصل تابستان و گرما و مصرف بیشتر مردم  از آب و با توجه به اینکه کشور ما یک کشور خشک تلقی می شود می بایست دقت بیشتری در مصرف آب و نیز تلاش مضاعفی برای صرفه جویی  در مصرف این مایه حیاتی و پیشگیری از هدر رفت آن داشت و پرهیز از اسراف را یکی از مسایل دینی عنوان کرد که پیرامون آن سفارش زیادی در قران و احادیث و روایات شده است و صرفه جویی در مصرف آب را یک ضرورت برای جامعه دانست.

وی افزود:با توجه به محدودیت منابع آبی و خشکسالیهای پیاپی در عرصه آب شرب و نیز آب کشاورزی با چالشها و مشکلاتی روبرو هستیم که با مدیریت صحیح و استفاده از فناوری های روز می توان به یک توزیع عادلانه در دو بخش آب شرب و کشاورزی برسیم.

وی در پایان از حسین عابدین سرپرست آبفا باخرز به خاطر اقدامات انجام شده جهت افزایش کیفیت آب و نیز  رفع مشکل کم آبی تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است به همین مناسبت سرپرست و کلیه پرسنل امور در نماز جمعه شرکت کردند.

دسته بندی: آب
مکان: باخرز
سیل خط انتقال آب شهری باخرز را قطع کرد
دوشنبه, 11 ارديبهشت 1391

سرپرست امور آب و فاضلاب شهری باخرز گفت: سیل روز گذشته باعث قطع شدن خط انتقال آب شهری این شهرستان شده است.
به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب خراسان رضوی حسین عابدین روز دوشنبه درگفتگویی افزود: سیل لوله های انتقال آب چاه دشتاب در حومه باخرز را شکسته و به جای نامعلومی برده است.
وی اظهارداشت: با این سیل خط انتقال آب چاه دشتاب از مدار بهره برداری خارج شده اما مشکلی درتامین آب مورد نیاز شهروندان به وجود نیامده است.

دسته بندی: عمومی
مکان: باخرز
منبع: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی
گزارش تصویری /خسارت سیل به تاسیسات آبرسانی باخرز
دوشنبه, 11 ارديبهشت 1391

خسارت سیل ناشی از بارندگیهای چند روز اخیر به تاسیسات آبرسانی باخرز

عکس از طیبه رشخواری روابط عمومی آب و فاضلاب باخرز

دسته بندی: عمومی
مکان: باخرز
هرمشترک آب در باخرز 137 مترمکعب آب مصرف کرد
سه شنبه, 09 اسفند 1390

سرپرست امور آب و فاضلاب شهری باخرز گفت :براساس بررسیهای انجام شده هرمشترک آب در مناطق شهری این شهرستان 137 مترمکعب آب مصرف کردند.

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب خراسان رضوی حسین عابدین روز سه شنبه درگفتگویی افزود: این میزان درمقایسه با سال گذشته به دلیل هدفمندی یارانه ها ده درصد کاهش یافته است.

دسته بندی: آب
مکان: باخرز