اجرای 910 متر توسعه شبکه توزیع آب با مشارکت مردم در گلبهار
شنبه, 10 آبان 1399

910 متر به شبکه توزیع آب شرب شهر گلبهار افزوده شد.
به گزارش روابط عمومی امور آب و قاضلاب گلبهار پروژه توسعه شبکه آب با مشارکت مردم در دو سایت مسکن مهر گلبهار اجرا شد. 
با بهره برداری از این پروژه شامل 910 متر گذاری ، احداث دو باب حوضچه تیپ و نصب 2 عدد شیرفلکه حدود 500 واحد مسکونی از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارمی شوند.

دسته بندی: آب
مکان: گلبهار
مدیر امور آبفای گلبهار تاکید کرد: ضرورت ایجاد زیر ساخت های آب و فاضلاب مسکن مهر گلبهار قبل از راه اندازی ناوگان قطار شهری
چهارشنبه, 27 بهمن 1395

کارشناس وزرات نیرو با سفر به خراسان رضوی از روند ایجاد زیر ساخت های آب و فاضلاب مسکن مهر و تصفیه خانه در دست احداث فاضلاب شهر گلبهار بازدید کرد .

قیاسی همچنین در جلسه ای با حضور جهان طلب مجری طرح های آب و فاضلاب مسکن مهر آبفای خراسان رضوی ، وضعیت پرونده های در دست اقدام ونیاز های اعتباری ارجای طرح های تامین آب و ایجاد شبکه فاضلاب این شهر را بررسی کرد.

مدیر امور آب و فاضلاب گلبهار در این نشست از فروش  45هزار انشعاب آب وفاضلاب مسکن مهر گلبهار خبر داد و اظهار داشت: حدود 50درصد واحدهای مسکن مهر استان درشهر گلبهار احداث شده و یا در حال ساخت است.

مصطفی محمدی خواستار تخصیص اعتبار مورد نیاز  اجرای شبکه ونصب انشعابات باقیمانده آب و فاضلاب و ساخت مخازن وحفر چاه های جدید آب شد و خاطر نشان کرد :  با راه اندازی ناوگان حمل و نقل قطار شهری ، جمعیت  شهر گلبهار افزایش خواهد یافت.

به گفته وی در این شرایط  زیر ساخت های  موجود آب وفاضلاب به هیچ عنوان پاسخگوی نیاز ساکنین نخواهد بود .

 

وی بر لزوم توجه ویژه به تامین آب واحداث مخازن مورد تاکید و وضعیت پروژه های در دست اقدام  را تشریح کرد.

دسته بندی: آب
مکان: گلبهار
بهره برداری از 5هزارو 86 واحد مسکن مهر در شهر جدید گلبهار
شنبه, 25 بهمن 1393

همزمان با هفتمین روز از دهه فجر 5 هزار و86 واحد مسکن مهر شهر گلبهار با حضور مهندس نریمان ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت شهرهای جدید کشور  مهندس اسماعیلیان مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب و دیگر مسئولان خراسان  رضوی افتتاح و تحویل شد .به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب گلبهار ، در این مراسم که در محوطه سایت 1102 شرکت صنایع هواپیماسازی ایران برگزار شد ابتدا مدیر عامل شرکت عمران گلبهار گزارشی از وضعیت خدمات شهری و زیربنایی از جمله آب و فاضلاب ،برق ، گاز و خدمات شهری توسط مهندس بنایی - مدیر عامل شرکت عمران شهر گلبهار ارائه کرد .  مهندس نریمان با اشاره به 40 هزار واحد مسکن مهر در گلبهار  از زحمات دست اندرکاران پروژه های مسکن مهر استان بخصوص در این شهر قدردانی کرد وخواستار تداوم پیگیری مسئولان برای تکمیل واحد های باقیمانده شد.

دسته بندی: عمومی
مکان: گلبهار
منبع: امورآبفای گلبهار
دیدار مدیر عامل با همکاران امور گلبهار
چهارشنبه, 08 بهمن 1393

 رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی ، با حضور در امور آب و فاضلاب گلبهار ضمن بازدید از قسمتهای مختلف اداری ، با پرسنل امور دیدار کرد.به گزارش روابط عمومی آبفای گلبهار در این بازدید  محمدی مدیر امور شرایط موجود شهر را تشریح کرد . در ادامه مسئولین بخش های بهره برداری ، مشترکین و مالی  نیز ضمن ارائه گزارش فعالیت بخش های خود ، برنامه آینده امور در خدمت رسانی به 42هزار واحد مسکن مهر را بیان کردند.

دسته بندی: عمومی
مکان: گلبهار
منبع: امورآبفای گلبهار
تکمیل زیر ساخت های آب و فاضلاب گلبهار 825 میلیارد ریال اعتبار می خواهد
شنبه, 17 آبان 1393

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در جلسه شورای اداری استان که به ریاست استاندار در سالن اجتماعات شرکت عمران شهر جدید گلبهار برگزار شد تکمیل زیر ساخت های آب و فاضلاب در این شهر را نیازمند تامین 825 میلیارد ریال اعتبار دانست و اظهار داشت: از این مبلغ 685میلیارد ریال در بخش فاضلاب و 140میلیارد در بخش آب هزینه خواهد شد.

دسته بندی: عمومی
مکان: گلبهار
منبع: امورآبفای گلبهار
نقاشی فرزند همکار امور گلبهار برگزیده کشوری شد
سه شنبه, 22 مهر 1393

نقاشی فرزند همکار امور آب و فاضلاب گلبهار در مسابقه «القدس لنا» توسط دفتر امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزیده شد.


 

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب گلبهاردر  مسابقه مذکور که به مناسبت روز جهانی و با فراخوان از کلیه شرکت ها و امور های آب و فاضلاب  کشور  در رشته های وبلاگ نویسی ، داستان نویسی ، شعر ، عکس و گرافیک ، طراحی و نقاشی برگزار شد سارا شاکری در رشته نقاشی  موفق به کسب رتبه برتر شد.


دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: گلبهار
منبع: امورآبفای گلبهار