پیام مدیرعامل آبفا خراسان رضوی به مناسبت روز کارگر

پنج شنبه, 23 ارديبهشت 1400
ایمیل   |   چاپ
پیام مدیرعامل آبفا خراسان رضوی به مناسبت روز کارگر

دست هايت كه آيينه تلاش روزگارند، پر بركت باد ، توانِ دست هايت ستودني است اي سازنده سازگار با تمام سختي ها و مشكلات ,  براستي تمام روزها به مدد همت تو روز توست. بر دستان تو بوسه بايد زد دست هايي كه روز و شب در راه سقايي و آبرساني به هم استاني هاي عزيز مي كوشند و هرگز خسته نشده و شكوه اي ندارند دستهايي كه حاصل آن رساندن آب اين مايه تطهير و پاكي به مردم شريف مي باشد . ومولاي متقيان چه زيبا ميفرمايند :

( كار همراه با پاكدامني به مراتب از توانگري همراه با هرزگي ارزشمندتر است)

اينجانب روز جهاني كار وكارگر را به تك تك شما همكاران عزيز كه در كسوت سقايي از هيچ تلاشي دريغ نمي كنيد تبريك مي گويم  و بر خود مي بالم كه در اين عرصه و به واسطه همت پاك ودستان تواناي شما رنجي از خطه اي دور و نعمتي بي بديل از خوان لايزال الهي  ميهمان سفره اي گرديده است .

مسلما در شرايط كنوني ودر سال جديد كه مزين به شعار توليد . پشتيباني ها و مانع زدايي ها است با توجه به كمبود بارش ها و شروع زود هنگام گرما نياز به اين همدلي ها و همكاري ها براي گذر از تنش آبي و شرايط سخت خشكسالي بيشتر خواهد بود و ايمان دارم  دست در دست هم و درسايه غيرت و همت والاي جنابعالي در مجموعه شركت آب و فاضلاب خراسان رضوي باز هم همانند سنوات گذشته از معضل كم آبي عبور کرده وتهديد ها را به فرصت تبديل خواهيم کرد .در پناه خداوند متعال سرفراز و تندرست باشيد .

سید ابراهیم علوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

 

دسته بندی: عمومی
کد خبر:  16888
بازدید:  20
نظرات برای پیام مدیرعامل آبفا خراسان رضوی به مناسبت روز کارگر
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی