تاکید بر برخورد دستگاه قضایی با عاملان انشعابات غیر مجاز در شهرستان گناباد

سه شنبه, 28 دی 1400
ایمیل   |   چاپ
تاکید بر برخورد دستگاه قضایی با عاملان انشعابات غیر مجاز در شهرستان گناباد

سرپرست و تعدادی از همکاران  امور آبفا گناباد ، با رئیس دادگستری ودادستان جدید دشهرستان دیدار کردند.

 سرپرست آبفا گناباد در این دیدار گفت: یکی از وظایف آبفا خدمت رسانی به شهروندان است و کلیه دستگاه ها با همکاری در این خدمت رسانی سهیم هستند که خوشبختانه مجموعه دادگستری و دادستانی گناباد همکاری خوبی در خصوص پرونده‌های آبفا در موضوعات مختلف داشته اند.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان گناباد، جواد سالاری افزود: حمایت دادستانی از مجموعه آبفا در نهایت منجر به خدمت رسانی بیشتر به شهروندان و رفع موانعی می‌شود که باعث کند شدن خدمات رسانی شده است.

وی یکی از معضلات حوزه اب شهرستان را وجود انشعابات غیر مجاز دانست که باعث افت فشار آب در برخی مناطق شده است لذا ، امیدواریم این موضوع  در اولویت‌های همکاری دو جانبه آبفا و دادستانی قرار گیرد.

در این جلسه میرزائی رئیس دادگستری گناباد هم گفت: دستگاه قضایی گناباد در گذشته همکاری خوبی با مجموعه آبفا داشته و قطعا بیشتر و بهتر خواهد شد.

امیری دادستان گناباد نیز  با اشاره به موضوع انشعابات غیر مجاز و تاکید بر همکاری با آبفا اظهار داشت: با توجه به اینکه انشعابات غیرمجاز باعث نا عدالتی در حق شهروندان می‌شود پرداختن به این موضوع در اولویت خواهد بود و هرگونه همکاری لازم در این خصوص با آبفا انجام خواهد شد.

تاکید بر برخورد دستگاه قضایی با عاملان انشعابات غیر مجاز در شهرستان گناباد
دسته بندی: آب
مکان: گناباد
کد خبر:  18906
بازدید:  33
نظرات برای تاکید بر برخورد دستگاه قضایی با عاملان انشعابات غیر مجاز در شهرستان گناباد
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی