دعوت فرماندار گناباد از نخبگان برای تدبیر آب درشهرستان

سه شنبه, 28 دی 1400
ایمیل   |   چاپ
دعوت فرماندار گناباد از نخبگان برای تدبیر آب درشهرستان

 معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی با رضا نصیری فرماندار جدید  شهرستان گناباد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان گناباد در این دیدار مهدی جهان طلب گفت: گناباد با دارابودن طولانی ترین خط انتقال آب در خراسان رضوی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که این مسئله کار را برای مدیریت تامین و توزیع آب سخت می‌کند .

وی  مدیریت توزیع و مصرف، را کلید برون رفت از مشکلات تامین آب در خراسان رضوی و بویژه در گناباد دانست و افزود: اصلی ترین راه کاهش مشکلات تامین آب در این استان مدیریت توزیع و مصرف است و این در حالی است که افزایش معضل خشکسالی، افزایش دمای هوا و شیوع ویروس کرونا موجب بالا رفتن سرانه مصرف آب در استان خراسان رضوی شده است.

وی با تشریح اقدامات انجام شده برای کاهش تنش آبی گفت: همکاری همه جانبه مسئولین شهرستانی با مجموعه آبفا و تامین اعتبار می تواند کمک شایانی به برون رفت از تنش آبی نماید.

در ادامه فرماندار گناباد یکی از اقدامات مورد نیاز در حوزه آب را تدبیر آب دانست و گفت: در تلاشیم با استفاده از ظرفیت نخبگان، کارشناسان و صاحب نظران حوزه آب، تدبیر لازم برای وضعیت آب گناباد را به سرانجام برسانیم.

 رضا نصیری  افزود: رایزنی لازم برای جذب اعتبار انجام خواهد شد و برای کاهش تنش آبی از هیچ اقدامی فروگذار نخواهیم کرد.

گفتنی است در این دیدار رئیس اداره رسانه دفتر روابط عمومی شرکت آبفا خراسان رضوی به همراه سرپرست امور آبفا گناباد حضور داشتند.

 

دعوت فرماندار گناباد از نخبگان برای تدبیر آب درشهرستان
دسته بندی: عمومی
مکان: گناباد
کد خبر:  18907
بازدید:  31
نظرات برای دعوت فرماندار گناباد از نخبگان برای تدبیر آب درشهرستان
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی