بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
جلسه هم اندیشی امور زاوه و شورای اسلامی و دهیاری روستای پطرو دشهرستان زاوه
دوشنبه, 20 ارديبهشت 1400

 با توجه به قرار گرفتن در پیک مصرف و بروز کم آبی در روستای پطرو جلسه هم اندیشی درخصوص مسائل آب شرب روستا با حضور اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا  برگزار شد.

در این جلسه  یوسف قاسمی مدیر امور با اشاره به بحران کمبود آب و محدودیت منابع آبی، بر مدیریت و کنترل مصارف توسط اهالی روستا تأکید کرد و خواستار همراهی و همکاری  مردم برای گذر از تابستان پیش رو شد. 

در همین راستا مقرر شد اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستا نسبت به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اهالی روستا دبه منظور رعایت هرچه بیشتر الگوی مصرف آب و عدم استفاده از آب شرب برای مصارف دام و کشت و کار اقدام کنند.

دسته بندی: عمومی
درخواست مدیرعامل آبفا تربت حیدریه از مسئولان شهرستان و آبفا استان
دوشنبه, 30 فروردين 1400

  اولین جلسه کمیته ارتقاء بهره برداری  آبفا تربت حیدریه در سال 1400 برگزار شد.

 مدیر عامل آبفا تربت حیدریه در این نشست  با  تاکید بر تلاش بیشتر همکاران در  حفظ کمیت و کیفیت آب شهرها و روستاها افزود: باتوجه به وضعیت بارش ها در سال آبی جاری ، برای تامین آب شهروندان و روستائیان مشکلاتی  خواهیم داشت که این امر  آمادگی لازم را می طلبد.

به گفته علی رضا عباسی باتوجه شرایط کنونی ، مسئولین شهرستان و شرکت آبفای استان بایستی نگاه ویژه ای به تامین آب شهر و روستاهای تربت حیدریه داشته باشند.

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
برگزاری جلسه عمومی شرکت آبفای تربت حیدریه
شنبه, 07 فروردين 1400

جلسه عمومی آبفا تربت حیدریه به منظور جمع بندی اقدامات انجام شده در سال 99 و تبیین اهداف سال جدید با حضور همکاران برگزار شد.

مدیرعامل آبفای تربت حیدریه در این نشست به بیان اهم اقدامات شرکت در سال 99 و اهداف و سال 1400 پرداخت و از کلیه همکاران خواست با تلاش بیشتر خدمات بهتر و مطلوبتری به مشترکین ارائه دهند.

       در پایان مراسم باتوجه به میلاد حضرت ابوالفضل عباس(ع) و روز جانباز از یک جانباز و سه همکاری که به افتخار بازنشستگی نائل  شده بودند  با اهداء گل و لوح   ، قدردانی شد.

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
تصویب صورت های مالی 1398آبفا تربت حیدریه
شنبه, 11 بهمن 1399

صورت های مالی 1398 شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه با حضور کلیه اعضاء  مجمع بصورت ویدئوکنفرانس در سالن جلسات ستاد و شرکت آبفای  تربت حیدریه بررسی و تصویب شد.

 در ابتدای  مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه  به تشریح اقدامات و چبرنامه ها ، اهداف و راهکارهای رفع چالش های   پیش روی این شرکت پرداخت وانجام مطالعات طرح تامین آب شهر تربت حیدریه ، تکمیل تصفیه خانه شهرک ولیعصر ، تعیین وضعیت قرارداد برون سپاری بهره برداری و مشترکین ، آموزش کارکنان و پیاده سازی تفکر سیستمی در شرکت را از اهداف مهم شرکت اعلام کرد.

  در ادامه  معاونین ستادی نقطه نظرات خود را در خصوص موارد  مطرح شده اعلام کردند و به بحث و تبادل نظر در خصوص موارد موجود در مستندات ارائه شده پرداختند.

در پایان صورت های مالی سال 98 آبفا تربت حیدریه مورد تصویب قرار گرفت.

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
افزایش 24درصدی درآمد شرکت آبفا شهرستان سبزوار
سه شنبه, 20 آبان 1399

معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار از افزایش 24 درصدی درآمد شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، مهدی کریمی گفت : از اقدامات و دلایل افزیش در آمد بالا بردن سطح صحت قرائت و کوتاه کردن دوره قرائت می باشد.

وی ضمن تشریح مشکلات این شرکت در وصول بدهی ها به عواقب و عوارض ناشی از عدم پرداخت بدهی مشترکین اشاره کرد و گفت : تداوم استمرار خدمت رسانی این شرکت منوط به پرداخت به موقع آب بهای مصرفی و پرداخت معوقات توسط مشترکین بوده است.

وی اضافه کرد : بدهی ادارات به این شرکت حدود 40 میلیارد ریال می باشد.

حسین ریاضی گفت : با برنامه ریزی و تلاش همکاران حوزه مشترکین به زودی شاهد بهبود وضعیت وصول مطالبات که منجر به بهبود کیفیت خدمات مشترکین می شود ، خواهیم بود.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار