الکتروپمپ چاه شماره( 1 ) ازغند تربت حیدریه جایگزین شد
یکشنبه, 02 تیر 1398

 معاون بهره برداری  شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت:الکتروپمپ تعمیرشده چاه شماره یک دشت ازغند تربت حیدریه که به عنوان چاه رزرو  بعد از تست و مشخص شدن اشکال توسط کارشناس انرژی جایگزین شد.

 حمید غیورصفار کارشناس مسئول انرژی شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه کفت : این پمپ که از نوع 374/9 و 110 کیلووات می باشد  در عمق 200 متری نصب شد.

 

دسته بندی: آب
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
تقدیر از فرزندان مقام آور پرسنل امور سرخس در جشنواره قرآن و نماز
شنبه, 04 دی 1400

جلسه برنامه ریزی امور سرخس با حضور مسئولین واحدها برگزار شد.در ابتدا امیر پوروحدتی مدیر امور آب و فاضلاب سرخس ضمن تشکر از پرسنل امور جهت گذر از چالش خشکسالی بی سابقه سال جاری به چند نکته برای بهبود عملکرد واحدها در سه ماه باقیمانده سال اشاره کرد.در ادامه مصوبات جلسه قبل قرائت شد و مسئولین هرواحد گزارشی از عملکرد خود ارائه دادند.در پایان از فرزندان مقام آور همکاران در جشنواره قرآن و نماز و هم چنین همکارانی که در فریضه نماز و مناسبت  های مذهبی حضور فعال و مستمر داشتند با اهدای لوح تجلیل شد.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سرخس
منبع: روابط عمومی امور آب و فاضلاب سرخس
تقدیر فرماندار خلیل آباد از مدیر عامل و معاون بهره برداری آبفا خراسان رضوی
دوشنبه, 15 آذر 1400

 

فرماندار خلیل آباد از مدیرعامل و معاون  بهره برداری شرکت آبفا خراسان رضوی  تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آب وفاضلاب شهرستان خلیل آباد، فرماندار شهرستان ، از مدیرعامل  و معاون بهره برداری شرکت آبفا، برای بهبود وضعیت آبرسانی شهرستان خلیل اباد با اهدای لوح ، تقدیر کرد. 

دسته بندی: عمومی
همایش خانوادگی کارکنان آب و برق شهرستان سرخس برگزارشد
دوشنبه, 15 آذر 1400

همایش خانوادگی با موضوع سواد رسانه و پویش حرف و گفت ( پویش ملی برای روابط خانوادگی سالم ) با حضور پرسنل و خانواده ادارات آب و برق سرخس برگزار شد.

در ابتدای این جلسه امیر پوروحدتی مدیر امور آب و فاضلاب سرخس گفت : فضای مجازی به عنوان یک پدیده نوظهور در بسیاری از عرصه وصحنه های زندگی فردی و اجتماعی  حضوری فعال دارد اما در برخی موارد آسیب های اجتماعی جبران ناپذیری خصوصا به خانواده و نحوه تربیت فرزندان وارد کرده است .

در ادامه کارشناس بهداشت و درمان سرخس به توضیح کمپین ملی پویش حرف و گفت که شامل مهارت های لازم برای ایجاد گفت و گو ، حل مساله ، کاهش تعارض ، رابطه موثر در درون خانواده و بازسازی مفهوم خانواده به عنوان یک چتر و عنصر قوام بخش پرداخت.

در پایان رئیس پلیس فتا شهرستان به توضیح مفهومی سواد رسانه و سیر تحولات آن در جهان اشاره کرد و گفت: در عصر جدید نداشتن سواد رسانه باعث می شود عامه مردم بدون تحقیق و با خواندن مطالب دروغ و فاقد ارزش علمی تحت تاثیر قرار گرفته و عملا مورد سو استفاده افکار رسانه های بیگانه و همچنین کلاه برداران حرفه ای قرار بگیرند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سرخس
منبع: روابط عمومی امور آب و فاضلاب سرخس
50 هزار پرونده مشترکین آبفای تربت حیدریه اسکن شد
یکشنبه, 14 آذر 1400

 50  هزارفقره پرونده مشترکین آب و فاضلاب آبفا تربت حیدریه اسکن و بایگانی  الکترونیکی شد . مدیر عامل شرکت آبفا تربت حیدریه :  با بکارگیری ظرفیت داخلی و استفاده از نیروهای شرکت اقدام به اسکن پرونده ها شد که  چهارمیلیاردو 500 هزار ریال صرفه جویی برای شرکت به همراه داشت.علی رضا عباسی با اشاره به اسکن شش هزار پرونده  مشترکین( شهری و روستایی ) در ماه پیش بینی کرد  اسکن و  بایگانی الکترونیکی مدارک تا پایان 1400 به اتمام برسد. 

 

 

دسته بندی: عمومی
منبع: تربت حیدریه

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان