تاکید فرماندار خواف بر لزوم رعایت الگوی مصرف آب برای عبور از تابستان

جمعه, 08 مرداد 1400
ایمیل   |   چاپ
تاکید فرماندار خواف بر لزوم رعایت الگوی مصرف آب برای عبور از  تابستان

 فرماندار خواف در نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه آبرس شهرستان  با تاکید بر لزوم رعایت الگوی مصرف آب و حل کارشناسانه مشکلات موجود گفت: با توجه به کاهش  نزولات آسمانی ، نیازمند توجه جدی شهروندان به رعایت الگوی مصرف برای عبور از فصل تابستان هستیم.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان خواف، حسین سنجرانی فرماندار بخش عمده مشکلات  حوزه آب شرب شهرستان را ناشی از گرمای بی‌سابقه و همچنین افزایش مصرف شهروندان دانست و گفت: اولویت اصلی فرمانداری و مدیریت امور آب و فاضلاب خواف، تامین آب شرب پایدار  مشترکین شهری و روستایی است.

وی با اشاره به پیگیری‌های انجام شده برای تامین اضطراری آب شرب مورد نیاز مشترکان با مشارکت بخش معدن شهرستان افزود: با همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی راهکارهای کوتاه مدت برای تامین آب پایدار شهر خواف تهیه شده است که  با تامین اعتبار در سال جاری به صورت بلند مدت مشکل تامین آب شهر خواف از طریق تجهیز و وارد مدار نمودن دو حلقه چاه حفاری شده در شهرخواف مرتفع خواهد شد.

 سنجرانی همچنین از شهروندان و روستائیان شهرستان خواست با رعایت الگوی مصرف و صرفه جویی ، خادمین خود را در مجموعه حاکمیتی دولت و نیز نیروهای خدوم آبفا در تامین آب پایدار یاری کنند.

 

دسته بندی: آب
مکان: خواف
کد خبر:  17292
بازدید:  44
نظرات برای تاکید فرماندار خواف بر لزوم رعایت الگوی مصرف آب برای عبور از تابستان
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان